درباره ما

 از شیراز ایسلند بیشتر بدانید

خلاقیت در ترکیب طراحی مدرن و کلاسیک مطابق با سلایق اصیل ایرانی از اهداف مهم در پایه‌گذاری و معرفی برند گالری شمرون به دنیای مد و استایل است. امروزه تهیه زیورآلات و لوازم جانبی لوکس که اصول زیبایی در آن‌ها به دقت رعایت شده باشد و مطابق جریان روز باشد در میان هزاران طرح و نقش کار آسانی نیست. شیراز ایسلند با رویکرد هموار کردن مسیر خرید برای سلایق خاص ضمن عرضه زیورآلات و لوازم جانبی استاندارد فاقد عناصر حساسیت‌زا با طراحی فراتر از طرح های رایج و حمایت از هنر ایرانی پا به بازار زیورآلات گذاشته است.

در کلان شهرهای بزرگ خرید زیورآلات و اکسسوری های خاص، لوکس و مدرن با قیمتی مناسب که مورد تایید متخصصین مد و مطابق استاندارد های روز دنیای مد باشد، امری وقت گیر و دشوار است. تنوع و کیفیت کالاهای موجود در بازار از یک سو و قیمت آن ها از سوی دیگر، انتخاب محصولی مناسب و با کیفیت را بسیار دشوار می کند. همچنین در شهرهای بزرگ شلوغی و ترافیک امکان جست و جوی بیشتر برای انتخاب محصولی مناسب را از بین می برد و خرید را برای بسیاری به امری طاقت فرسا تبدیل می کند. در چنین شرایطی، وجود یک مرجع معتبر که بتواند زیورآلات و اکسسوری های با کیفیت را معرفی و امکان خرید به صورت حضوری و یا آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن، برای علاقه مندان فراهم کند بیش از پیش احساس می شود. شیراز ایسلند ، با چنین رویکردی و با هدف ارایه زیورآلات و اکسسوری های مدرن در سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد.

هدف

این مجموعه همواره تلاش دارد تا ضمن حساسیت و دقت در زیر نظر گرفتن تحولات دنیای مد و استایل با ارایه کالاهای زیبا, خوش ساخت و منحصر بفرد نیازهای هموطنان با سلایق متفاوت را برآورده کند.

پشتوانه

شیراز ایسلند توجه ویژه ای بر ارائه ی خدماتی مناسب و استاندارد دارد. به همین سبب است که با فراهم آوردن امکانات لازم برای ارائه ی خدمات حضوری و آنلاین در بالاترین سطوح کیفی تلاش نموده ایم به گونه ای که امروزه شیراز ایسلند به سبب سطح بالای رضایت مشتریان از خدمات و کیفیت اقلام، به یکی از پیشرو ترین و قابل اعتماد ترین مراجع خرید زیورآلات و اکسسوری در سطح کشور تبدیل شده است. 

ارایه خدمات مناسب همگام با فروشگاه های شناخته شده معتبر در بستر اینترنت نیازمند برخوردای و تجهیز سرویس هایی میباشد که این مجموعه با رعایت آنها و بکارگیری بهترین راه حل های موجود نسبت به ارایه خدمات در بالاترین سطوح کیفی اقدام نموده است. در ذیل مهم ترین سرویس های این مجموعه اعلام میگردد.